Teknoloji ve inovasyonun buluştuğu nokta
İNOVASYON

Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulması için, bilimin ışığında en son teknolojinin imkanlarını kullanarak ve yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratıyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizle beraber çalışarak ihtiyaçları doğrultusunda akılcı çözümler geliştiriyoruz.

Estonel Laboratories, uzun yıllar medikal, dermokozmetik ve takviye edici gıda ürünlerinin sektöründe ve farklı terapötik alanlarda inovatif yaklaşımla kendini geliştirip, elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak sermaye ötesi değerleri ve iddialı hedefleri ile sağlıklı güzelleşme anlayışı ile 2013 yılında kurulmuştur. Bu amaçla kurulan Estonel Laboratories, insanların yüzyıllardır kullandığı bitkilerdeki mucizevi etkiyi, bilimin ışığında en son teknolojinin imkanlarını kullanarak büyük bir titizlikle bir araya getirmiştir. Böylelikle kadınlarda psikolojik rahatsızlığa yol açan estetik ve güzellik kaygılarına, sağlık sorunlarına etkin ve uzun vadeli doğal ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Dünyadaki gelişmelere yön veren yenilikçi AR-GE projeleri ile geliştirdiği özel ürünlerin etkinliği ve güvenilirliği Fransa’da akredite bilimsel araştırma kurumları tarafından yapılan klinik ve dermatolojik testlerle onaylanmıştır.

VİZYON
Estonel Laboratories

Bilimin, teknolojinin ve bilgi birikiminin ışığında yenilikçi ürünleri ile, sektöre yön veren markalar arasında herzaman daha iyi, daha farklı ve daha yeniyi hedefleyerek küresel ölçekte tercih edilen bir dünya markası yaratmaktır.

Hizmetlerimiz
MİSYON
Estonel Laboratories

Değerlerimizden aldığımız güçle bilime saygılı, Ar-ge uygulamalarına önem veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ürün&Hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye inanan, yenilikçi düşünen ve vizyon sahibi her biri alanında uzman takım ruhu bilincine sahip ekibiyle, kadınların sağlık, estetik ve güzellik kaygılarına etkin ve uzun vadeli, teknolojik doğal içerikli çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz
İŞ ETİĞİ
Estonel Laboratories

Estonel Laboratories olarak tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin firmamızdan beklentilerine ve kendi kuruluş amacımıza uygun olarak sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Bu sorumlulukla işimizi titizlikle ve en doğru biçimde yapmanın önemine inanıyoruz.

“Sermaye Ötesi Değerler” olarak nitelendirdiğimiz “Güvenilirlik”, ‘’Gizlilik’’ , "Sadakat’’, “Paydaşların Memnuniyeti”, “Topluma ve Çevreye Saygı”, “Gelişim ve Yenilikçilik” değerlerimiz hayatımızın önemli bir parçası olup,  etik ilkelerimize bağlılığımızın temelini oluşturmaktadır.  Nerede çalışıyor ve her ne durumda olursak olalım; bizler doğru olanı yapmak konusunda kararlıyız. Her birimiz; tutarlı bir şekilde bu yönergeler çerçevesinde hareket ederek ve kendimize rehber edinerek, Estonel Laboratories işini dürüstçe yürüten bir şirket olarak itibar kazanması için üzerimize düşeni yapmış oluruz.

Hizmetlerimiz
Satış Noktalarımız
Ürünlerimizi detaylı incelemek için Tıklayınız